Diskuze

Jméno :-):-(
Zpráva
Kontrolní součet: 9 + 3 =
27.11. 05:24mirinop Chcem sa vyjadriť k názoru nicka "Hiří Hrubý" - Poviem to jednoducho a proste! Pokiaľ budú na svete takýto ľudia, ako vy, ktorí sa zapredali dezinformáciam, hoaxom a konšpiračným teoriám a to len preto, lebo si myslia, že ich hrdosť a pýcha nemá obdoby. Lebo si myslia, že sú najmúdrejší a všetko vedia, t.j. všetkému rozumia. Tak budeme ešte dlho prešlapovať na mieste a boriť sa z problémami okolo covidu. V tomto smere takýmto "neveriacim Tomášom" odporúčam jednu vec - naštudovať si štatistiky a postup boja proti covid ochoreniu v Japonsku za posledný polrok! Keď budeme my v Európe na takej úrovni sociálneho myslenia a cítenia, ako Japonci, tak verte, že by pri vstupe na koncert nebol žiaden sbs-kár a nikto by nič nekontroloval! Ale bohužiaľ v našej európskej spoločnosti je mnoho ľudí, ktorí pre svoju nízku inteligenciu si nevidia ani na kraj nosa. Áno, správne, v dnešnom svete má prevládať sloboda a demokracia, ale treba si uvedomiť, že k tej slobode a demokracii platia pre všetkých ľudí bez rozdielu aj povinnosti a zodpovednosť. Pretože to čo tu predvádzate vy "anti-covidoví haxleri" nemá zo slobodou a demokraciou nič spoločné, je to čistá anarchia a pokus o rozvrat spoločnosti. A takto to chcete??? Ste totálne vymletì!!!
24.11. 10:00KarelPane Petře, souhlasím s panem Hrubým. Dle vašeho vyjadřování soudím, že nebudete moc inteligentní a už vůbec ne informovaný. Proto si tento váš příspěvek někde uložte a za max. půl roku přečtěte (tedy pokud nejste očkovaný). Pak už to možná ani nestihnete. PS. Bohužel díky vám a vám podobným již dnes nemáme práva téměř žádné, protože jdete jako ovce na porážku, a dobrovolně.
24.11. 07:02PetrPane Hrubý, nemáte pravdu - pokud v budoucnu koncerty nebudou, hlavními viníky budou paka podobná vám, která mají práva na všechno.
22.11. 12:24Hiří HrubýMilí kolegové rockeři. Po delším čase jsem si chtěl zajít na rockový koncert (Harlej dne 20.11.2021 v obci Práče). Jaké však bylo mé zděšení, když u vchodu stál pán a vyžadoval po mně předložit potvrzení o očkování nebo prodělaném testu. Podotýkám, že to nebyl pověřený pracovník hygieny, který by měl na to "možná" zákonné právo. Upozornil jsem jej na to, že jedná protiprávně a porušuje tak několik zákonů, a především zákon o ochraně os. údajů - GDPR a přisvojování si kontrolní pravomoci státu. Z těchto důvodů jsem mu je odmítnul ukázat a tak, z jeho rozhodnutí, mi byl vstup na koncert odmítnut. Věřte mi, byl jsem opravdu zděšen, kolik "rockerů" je ochotno se podvolit protizákonným nařízením vlády, jen aby si mohli užít koncertu (možná tak jejich poslednímu) a při vstupu svoje lékařské citlivé informace, které ani jejich lékař nesmí nikomu poskytnout (kromě soudu), bez mrknutí oka ukázat. Nevím, kolik jich bylo naočkovaných, kolik testovaných a kolik mělo falešných testů, ale to je úplně jedno. Předpokládal jsem, že my rockeři budeme až ti poslední, kteří si nechají sahat na svoje práva i svobodu a budou se za ni rvát až do roztrhání těla. Mýlil jsem se. Jsem ještě ze staré rockové školy a zodpovědně vám sděluji, že tímto si sami připravujete dobu, kdy ani očkovaní a ani jiní a zdraví se v nedaleké době na žádný koncert již nedostanou. Protože mi není jedno jak se v tomto státě porušují zákony, předal jsem celou věc právnímu zástupci a budou provedeny potřebné právní kroky k zahájení trestnímu stíhání uvedené osoby či organizace, která koncert pořádala.
18.11. 19:54MaruškaV Klatovech jste byli super. Užila jsem si to. Díky z krásný večer.
17.11. 13:26KatkaAhoj, bohuzel taky souhlas, atmosfera supr, ale celou tu dobu teseni a cekani zhatil fakt desnej zvuk. Neznat texty, nevim o cem se zpiva je to skoda, ale i tak sme si to uzili
16.11. 21:35MagdalenaTomasi. Asi mi radi v tel. Sotek
16.11. 21:33MagdalenaKoukam ,co jsem tam namastila za chyby, velka omluva. Mimo jine melo byt snad nekdy priste tomasi
16.11. 12:13PepaJste supr,ale souhlas. Nebylo rozumět ani slovo. Taky jsme byli zklamaný
15.11. 22:40MagdalenaAhoj jste fakt super, bohuzel musim ale souhlasit, koncert ksrlin diky ozvuzeni velkym zklamanim. Snad nekdy priste. Tomasi
15.11. 20:40Michal a VendiTvl Toniku,nemelo to chybu!!!!!!!Forum Karlin jel na 1000%.Dekujeme za akci,ktera je bohuzel v teto dobe ojedinela,behal nam mraz po zadech a rum a gin tekl a tekl v potoku uznani vam a vsem,co se na tehle akci podileli.Jste proste top a jsme s vami nekolik desitek let,Vasi ostravaci
15.11. 13:57JitkaAhoj, bude koncert v Prachaticích? Stále je na předprodeji napsáno již brzy.
13.11. 23:43TomášDobrý večer..teď jedu domů z vašeho koncertu ve fóru Karlín...byl jsem na x vašich koncertech a x koncertech ve fóru Karlín...jsme ctyři...a všichni jsme se shodli že talhle špatně ozvucený koncert jsmw ještě nezaži. .dva roky se těším a pak nerozumím zpěvákovi ani slovo...obešel jsem x míst v hale a všude stejný...opravdu pro mě obrovské zklamání...třeba ve srovnání s Lucernou při koncertu k 20 letům úplně něco jiného....atmosféra super ale zvuk katastrofa.....omlouvám se ale to zklamání je obrovské....Tom
12.11. 15:59matyasahoj chtěl bych se zptat jestli v prachaticích 19.11 stačí antigení test
11.11. 05:27mirinop Dobrý deň! Chcel by som sa spýtať, či vaša kapela plánuje v budúcnosti aj nejaké koncerty po Slovensku? Ste vynikajúca kapela, ja osobne som bol na vašom koncerte v 2019 vo Výravě. Boli ste super, mam s toho nezabudnuteľný zážitok. Samozrejme ja osobne dúfam, že sa mi v budúcnosti opäť podarí vycestovať do Čiech (snáď už celé covid opatrenia budú na ústupe a budúce leto bude normálne) a zároveň takúto moju dovolenku skĺbiť z nejakým koncertom dobrej českej kapely. Ale keby ste sa ukázali aj na Slovensku, tak to by bolo TIP-TOP! Trebárs na Slížovici v Nitre. Vopred ďakujem za odpoveď.
10.11. 22:17Tonda RauerKalibosi pokud jsou to lístky do Fora karlín na původní termín z roku 2020, tak ty v sobotu samozřejmě platí.
10.11. 22:16Tonda RauerHanko myslím, že na balkoně jsou židle.
10.11. 22:15Tonda RauerPrtře podle posledních nařízení ještě jo. I na místě bude možnost si nechat test udělat.
10.11. 22:14Tonda RauerTomaszi přiznám se, že to nevím. Navíc Blansko je za měsíc, takže se všechny nařízení můžou ještě několikrát změnit.
10.11. 22:13Tonda RauerRenato předpokládám, že ano
Web vytvořilo: Zawoko NET s.r.o. HARLEJ - oficielní webové stránky skupiny | Pro média