Diskuze

Jméno :-):-(
Zpráva
Kontrolní součet: 9 + 4 =
15.04. 05:29HanaTak uz dlouho trva pauza co udelat koncert po internetu a lustek na kod a tim se prihlasi clovek na online pres pc a vvy zivy vydtoupeni cice je to opruz my jsme tKy zavreny hospody ale na dobrou muziku festak na chodrkk, na hracy na majales
03.02. 18:40VašekTondo moc děkuju za info.Já doufám,že to v létě otevřou.Mějte se fajn. Čus
01.02. 20:09Tonda RauerVašku koncerty jsou naplánované, jen není jasné jestli bude možné je odehrát. Nechceme zveřejňovat termíny příliš dopředu a pak je rušit. Ale konkrétně ke Hlinsku - ano samozřejmě, pokud to situace dovolí, tak je Hlinsko v plánu.
01.02. 20:06Tonda RauerPate o reedicích jsme se bavili s vydavatelstvím, ale celá současná situace všechno odsunula na pozdější dobu. Takže momentálně nejsem schopnej říci, kdy by k tomu mohlo byť výhledově dojít.
01.02. 18:46VašekAhoj Toníku prosím tě o info jestli plánujete koncert v Hlinsku v pivovaru nebo v okolí.Čus
22.01. 22:46PatAhoj Tondo, rád bych se zeptal, jestli nechystáte nějakou reedici už vydaných alb. Třeba Harlej Krišna se dneska už vůbec nedá sehnat a rád bych měl Vaši komplet diskografii :)
26.12. 10:16Tonda RauerAhoj všichni. Díky za přání a taky Vám všem přejeme dodatečně krásné svátky a fajn nový rok. Ta doba bez koncertů je pro nás smutná a dlouhá a doufáme, že se situace přeci jenom c dohledné době uklidní a budeme se moci potkávat tak jak jsme zvyklí.
24.12. 12:38Zdeněk Letos to bylo takové malé Zemětřesení, ale v příštím roce Dáme smutku sbohem a Harlej se nám Vrátí zpátky protože Hodný holky a zlí kluci ho chtěj, Harlej krišna a pohodové Vánoce a hlavně hodně zdraví v roce následujícím.
23.12. 19:30JOSKApro Petra Hajka...souhlasim s Vama už vic než 10 sobot doma škrtim se nudou , tak jen večer kafe a youtube ..kdyby aspon otevrely hospody v unoru....a samozrejme koncerty Harleje!!!
23.12. 15:33Petr HájekPro všechny chci popřát super vánoce pohodu o svátcích už aby zase jste začali hrát koncerty.
22.12. 22:23JOSKAPro Tondu.....Ahoj. jsi fajn človek že každemu odpovidaš a tak Tobe a zbytku kapely preju at jste zas na jare na podiu a Vesele a rockove Vánoce!!!
19.12. 10:18fanoušekZdravím celou kapelu a přeji klidné svátky a hodně štěstí a zdraví v Novém roce.Snad bude o něco lepší než tenhle,ten bych nejraději vymazal.Dodnes když vidím ty lidi v rouškách,tak si myslím že koukám na scifi .Kdyby jste hrály příští rok v Klatovech chtěl bych vás slyšet.
25.11. 14:06ĚvženDěkuju moc za hudbu! S vaší pomocí se učím češtinu
22.11. 19:57hanazdravím vás v nelehké situaci co kdyby jste prodavali listky online na kod přes internet aby se mohli přihlasit ty co si koupili jakoby listek
11.11. 18:20Tonda RauerCSCAY, díky a zdravíme na českolipsko
10.11. 11:19CSCAYZdravím celou kapelu Harlej, přeju pevný nervy a hodně síly a zdraví v této nelehké době. Nový videoklip super Tomáš má výbornou formu moc se těším na živo. Pozdrav ze severních Čech (českolipska)
07.11. 16:58Tonda RauerFanoušku, díky. Zboží se dtále mění a doplňuje, takže nevylučuji, že se třeba někdy nějaký náramek objeví
07.11. 16:56Tonda RauerTomaszi zdravíme do Polska a taky doufáme, že se někdy v dohledné době začne hrát
21.10. 14:56fanoušekAhoj Tondo a celý Harleji zdravím vás v době temna.Chci se jenom zeptat jestli nechystáte do budoucna náramky z chirurgické oceli ,kde by byl vygravírovaný název Harlej.Něco jako má kapela Doga.Vím,že jsou dražší,ale byly by určitě moc pěkný.A myslím,že by se prodávaly dobře.Jinak ta poslední mikina s těma 3 lebkami je moc pěkně zpracovaná.Nic proti lebkám,už mám od vás dvě mikči s lebkami a jsem s nimi spokojen.Ale v této době mě trochu děsí.Ale ,až ten moribundos skončí určitě objednám.Jinak vedete ten Shop se ctí.Mějte se pokud možno co nejlépe a hlavně hodně zdraví.
18.10. 19:10TomaszDobrý den, doufám, že se situace brzy vrátí do normálu a budou moci pořádat normální koncerty. Teď vás musím poslouchat pouze na internetu. Vaše hudba mě doprovází v práci i doma. S pozdravem z Polska a uvidíme se na koncertě.
Web vytvořilo: Zawoko NET s.r.o. HARLEJ - oficielní webové stránky skupiny | Pro média