Diskuze

Jméno :-):-(
Zpráva
Kontrolní součet: 2 + 7 =
18.10. 19:10TomaszDobrý den, doufám, že se situace brzy vrátí do normálu a budou moci pořádat normální koncerty. Teď vás musím poslouchat pouze na internetu. Vaše hudba mě doprovází v práci i doma. S pozdravem z Polska a uvidíme se na koncertě.
03.10. 14:11Tonda RauerPavle, díky. Koncerty plánuje náš managink na který je tady spojení. I když dneska zrovna nic moc plánovat nejde...
03.10. 14:09Tonda RauerMichale a Vendulko, díky. pozdravovat budu
03.10. 14:08Tonda RauerTomáši momentálně o online koncertu nepřemýšlíme, pořád doufáme, že nebude tak strašně dlouho trvat doba, kdy se budeme moci s fandama potkat na živém koncertě, třeba i za cenu, že bude k sezení. Pořád mám pocit, že je veselejší pustit si starší koncert z DVD, kde ta atmosféra mezi kapelou a posluchači je, než hrát koncert do "prázdna". Nějak si myslím, že k tomu, aby koncert fungoval prostě muzikanti tu odezvu potřebují. pokud nás chce kdokoliv podpořit, může si třeba objednat nějaké věci z našeho e-shopu, ale jak jsem psal, doufám, že nějaká možnost koncertů tady snad bude. Bez hraní je tady prostě smutno...
02.10. 17:43Michal a VendulaDiky Tondo,vis,ze za vama nemame problem prijet i do pekla a dobrocinost pro plicni kliniku za Ladu jsme si nalezite uzili vsichni.Ahoj v lepsi dobe.Vstupenky i nadale nechavame v supleti.Pozdravuj kluky z kapely!!!
24.09. 22:30pavelAhoj kapelo rád poslouchám Vaše hitovky.Písničky jsou super.Nechtěli by jste přijet do Naší vesnice.Zahrát Vaše pecky? Venkovní akce sice do 1000 lidí, ale asi by to šlo zařídit. Co vy na to? Chtěl bych říci touhle větou kluci jen ta dál. Klipy jsoutaké super. Díky že jste
24.09. 19:56TomášAhoj kapelo, myslím na Vás v této šíleně přehnané době covidové... Když si teď nemůžete vydělávat na chleba, rád bych Vám přispěl alespoň menší částkou. Plánujete např. online koncert nebo jinou akci???
22.09. 17:48JaroslavaDěkuji,za zprávu, strašně nás to mrzí, těšili jsme se a přijeli bychom i za deště
22.09. 17:14Tonda RauerJaroslavo, začínají na nás dopadat nová nařízení a koncert v Milevsku se bohužel ruší.
20.09. 17:44Tonda RauerJaroslavo jednáme o tom, aby byl koncert v Milevsku venku.
19.09. 12:58JaroslavaChci se zeptat,bude ten koncert v Milevsku,jak tam uvádíte v KD?
17.09. 07:16MarieAhoj, bude možné koupit lístky na dnešní Budějice na místě???
13.09. 21:53Tonda RauerTomasz, ano koncert ve Zlíně je přesunut na rok 2021
13.09. 11:23Tomasz Dobrý den, to znamená, že koncert ve Zlíně je přesunut do roku 2021? S pozdravem z Polska
10.09. 21:24Tonda RauerAhoj, nějak jsem tady dlouho neodpovídal, takže pro všechny. Z tour HARLEJ 25 LET momentálně platí koncerty 15.9. DEPO PLZEŇ jako náhrada za koncert z 3.4. a platí také 17.9. ČESKÉ BUĎEJOVICE - Letní kino HÁJEČEK jako náhrada za 9.4., ostatní koncerty se přesouvají na rok 2021 a protože už nechceme dělat další zmatky v datech, zveřejníme termíny až bude 100% jisté, že koncerty půjdou odehrát. Vzhledem k tomu, že nechceme příjít o kontakt s vámi, snažíme se doplnit menší koncerty, které se snad budou moci dále uskutečňovat, takže platí termíny, které se budou aktuálně objevovat tady na webu. Co se týče vstupného na přeložené koncety, tak myslím, že si každý může ověřit, že pro kapely se skutečně o žádnou bezúročnou půjčku nejedná. peníze pořadatel inkasuje z předprodejních sítí až po řádném proběhnutí akce. Proto se taky vrácení vstupného řeší s předprodejní sítí a ne s námi. Nebojte se nikdo o svoje peníze nepřidete, všechny koncerty odehrajeme jak jen to bude možné. Řešili jsme i možnost odehrát na jednom místě více menších koncertů, ale chceme s vámi oslavit naše výročí tak, jak jsme plánovali i když třeba až o rok později. Navíc by vznikal další problém jak zařídit, že část lidí má dorazit jeden den a část druhý atd... Věřím, že chápete jak moc nás tahle situace štve a věřím, že chápete, že se celý team kolem Harleje snažil najít možnost jak za Vámi dorazit. Taky pořád věřím, že celá tahle pitomá doba brzy skončí a my Vám to čekání budeme moci vynahradit. Držte se a pokud to půjde, tak neztrácejte dobrou náladu.
05.09. 23:23VlaďkaAhojky, jak to je s koncertem v Jihlavě? Vstupenky jsou pořád prodávané na 3. 10., ale v koncertech už uvedený není.
05.09. 11:13IvoZdravím všechny, já jsem dneska zjistit, že přeložený koncert v Brně měl být 27.9. a Harlej v tento den hraje v Milevsku. No počkám jak se to vyvine.
04.09. 19:18fanoušekOK chápu vás a samozřejmě jsou to vaše vložené peníze a vaše věc.Podotýkám,že svým názorem jsem se nechtěl nikoho dotknout.
04.09. 16:02Michal a VendulaPokud napisu,ze je nam to lito,ale penize potrebuji ted vlozit do neceho jineho,tak tim nenapadam kapelu HARLEJ !!!Jen se ptam-zda jdou vratit penize a nikomu po tom nic neni.S klukama to nema co do cineni,znovu opakuji NEMA!!!
04.09. 11:57fanoušekAhoj všem ,musím se kapely Harlej zastat.Vím že v těch lupenech máte peníze,ale určitě o ně nepřijdete.Všechny kapely,které měly mít velké koncerty to tak byly nuceni udělat,jak naše tak světové.A jak znám Tondu tak proto udělal vše,aby to mohly odehrát.Vím,že to kapelu hodně mrzí,protože už to překládaj potřetí a sami neví co bude dál.Dále vím že jsou lidi z téhle hnusné doby podráždění a flustrovaní.Já se jim vůbec nedivím,protože to mám to samé.Všem přeji pevné zdraví,vím o čem mluvím a držte se.Protože,jak všechno začíná tak i končí.
Web vytvořilo: Zawoko NET s.r.o. HARLEJ - oficielní webové stránky skupiny | Pro média