Diskuze

Jméno :-):-(
Zpráva
Kontrolní součet: 4 + 2 =
26.12. 10:16Tonda RauerAhoj všichni. Díky za přání a taky Vám všem přejeme dodatečně krásné svátky a fajn nový rok. Ta doba bez koncertů je pro nás smutná a dlouhá a doufáme, že se situace přeci jenom c dohledné době uklidní a budeme se moci potkávat tak jak jsme zvyklí.
24.12. 12:38Zdeněk Letos to bylo takové malé Zemětřesení, ale v příštím roce Dáme smutku sbohem a Harlej se nám Vrátí zpátky protože Hodný holky a zlí kluci ho chtěj, Harlej krišna a pohodové Vánoce a hlavně hodně zdraví v roce následujícím.
23.12. 19:30JOSKApro Petra Hajka...souhlasim s Vama už vic než 10 sobot doma škrtim se nudou , tak jen večer kafe a youtube ..kdyby aspon otevrely hospody v unoru....a samozrejme koncerty Harleje!!!
23.12. 15:33Petr HájekPro všechny chci popřát super vánoce pohodu o svátcích už aby zase jste začali hrát koncerty.
22.12. 22:23JOSKAPro Tondu.....Ahoj. jsi fajn človek že každemu odpovidaš a tak Tobe a zbytku kapely preju at jste zas na jare na podiu a Vesele a rockove Vánoce!!!
19.12. 10:18fanoušekZdravím celou kapelu a přeji klidné svátky a hodně štěstí a zdraví v Novém roce.Snad bude o něco lepší než tenhle,ten bych nejraději vymazal.Dodnes když vidím ty lidi v rouškách,tak si myslím že koukám na scifi .Kdyby jste hrály příští rok v Klatovech chtěl bych vás slyšet.
25.11. 14:06ĚvženDěkuju moc za hudbu! S vaší pomocí se učím češtinu
22.11. 19:57hanazdravím vás v nelehké situaci co kdyby jste prodavali listky online na kod přes internet aby se mohli přihlasit ty co si koupili jakoby listek
11.11. 18:20Tonda RauerCSCAY, díky a zdravíme na českolipsko
10.11. 11:19CSCAYZdravím celou kapelu Harlej, přeju pevný nervy a hodně síly a zdraví v této nelehké době. Nový videoklip super Tomáš má výbornou formu moc se těším na živo. Pozdrav ze severních Čech (českolipska)
07.11. 16:58Tonda RauerFanoušku, díky. Zboží se dtále mění a doplňuje, takže nevylučuji, že se třeba někdy nějaký náramek objeví
07.11. 16:56Tonda RauerTomaszi zdravíme do Polska a taky doufáme, že se někdy v dohledné době začne hrát
21.10. 14:56fanoušekAhoj Tondo a celý Harleji zdravím vás v době temna.Chci se jenom zeptat jestli nechystáte do budoucna náramky z chirurgické oceli ,kde by byl vygravírovaný název Harlej.Něco jako má kapela Doga.Vím,že jsou dražší,ale byly by určitě moc pěkný.A myslím,že by se prodávaly dobře.Jinak ta poslední mikina s těma 3 lebkami je moc pěkně zpracovaná.Nic proti lebkám,už mám od vás dvě mikči s lebkami a jsem s nimi spokojen.Ale v této době mě trochu děsí.Ale ,až ten moribundos skončí určitě objednám.Jinak vedete ten Shop se ctí.Mějte se pokud možno co nejlépe a hlavně hodně zdraví.
18.10. 19:10TomaszDobrý den, doufám, že se situace brzy vrátí do normálu a budou moci pořádat normální koncerty. Teď vás musím poslouchat pouze na internetu. Vaše hudba mě doprovází v práci i doma. S pozdravem z Polska a uvidíme se na koncertě.
03.10. 14:11Tonda RauerPavle, díky. Koncerty plánuje náš managink na který je tady spojení. I když dneska zrovna nic moc plánovat nejde...
03.10. 14:09Tonda RauerMichale a Vendulko, díky. pozdravovat budu
03.10. 14:08Tonda RauerTomáši momentálně o online koncertu nepřemýšlíme, pořád doufáme, že nebude tak strašně dlouho trvat doba, kdy se budeme moci s fandama potkat na živém koncertě, třeba i za cenu, že bude k sezení. Pořád mám pocit, že je veselejší pustit si starší koncert z DVD, kde ta atmosféra mezi kapelou a posluchači je, než hrát koncert do "prázdna". Nějak si myslím, že k tomu, aby koncert fungoval prostě muzikanti tu odezvu potřebují. pokud nás chce kdokoliv podpořit, může si třeba objednat nějaké věci z našeho e-shopu, ale jak jsem psal, doufám, že nějaká možnost koncertů tady snad bude. Bez hraní je tady prostě smutno...
02.10. 17:43Michal a VendulaDiky Tondo,vis,ze za vama nemame problem prijet i do pekla a dobrocinost pro plicni kliniku za Ladu jsme si nalezite uzili vsichni.Ahoj v lepsi dobe.Vstupenky i nadale nechavame v supleti.Pozdravuj kluky z kapely!!!
24.09. 22:30pavelAhoj kapelo rád poslouchám Vaše hitovky.Písničky jsou super.Nechtěli by jste přijet do Naší vesnice.Zahrát Vaše pecky? Venkovní akce sice do 1000 lidí, ale asi by to šlo zařídit. Co vy na to? Chtěl bych říci touhle větou kluci jen ta dál. Klipy jsoutaké super. Díky že jste
24.09. 19:56TomášAhoj kapelo, myslím na Vás v této šíleně přehnané době covidové... Když si teď nemůžete vydělávat na chleba, rád bych Vám přispěl alespoň menší částkou. Plánujete např. online koncert nebo jinou akci???
Web vytvořilo: Zawoko NET s.r.o. HARLEJ - oficielní webové stránky skupiny | Pro média